  • : CB-12V2X6L600W
  • : Адаптери
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Лесно свържете вашата графична карта (GPU), без да се притеснявате за радиуса на огъване на кабела.
Ъгловият дизайн позволява по-близък монтаж и по-добро управление на кабелите.
ПРЕПОРЪКИ за използване на 12V-2x6 кабел:
  • Следвайте препоръките на производителя на вашата VGA карта относно необходимата мощност.
  • Всички конектори трябва да бъдат ВКАРАНИ, ЗАКЛЮЧЕНИ с щракване и НАМЕСТЕНИ правилно.
  • НЕ огъвайте кабела в която и да е посока, след като е включен.
  • НЕ огъвайте и не прилагайте сила върху кабела твърде близо до конектора.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ДругиPCIe 5.1
Съдържание1 x Кабел
Интерфейс 112+4pin L-type
Интерфейс 212+4pin
Размери700 mm
Тегло0.18кг
ASRock 90° 12V-2x6 600W ATX 3.1 & PCIe 5.1 Кабел за захранване (CB-12V2X6L600W)
Надградете вашия гейминг или работен компютър с ASRock 90° 12V-2x6 600W кабела, проектиран за съвместимост с най-новите ATX 3.1 и PCIe 5.1 стандарти. Създаден за високопроизводителни графични карти, този кабел осигурява стабилно захранване и намалява заплитането на кабели за по-добра вентилация.
Основни предимства:
  • 600W високо захранване – Поддържа най-мощните GPU без спадове на напрежението.
  • 90° ъглов конектор – Спестява място, подобрява подреждането на кабели и вентилацията.
  • Сертифициран за ATX 3.1 & PCIe 5.1 – Съвместим с бъдещи поколения хардуер.
  • Високо качество – Усилена изолация и издръжливи материали за дълготрайна работа.
Технически спецификации:
  • Модел: CB-12V2X6L600W
  • Тип конектор: 12V-2x6 (12VHPWR)
  • Макс. мощност: 600W